• Miłość - motyw literacki w lekturach szkoły średniej

Plansza prezentująca motyw miłości w lekturach do matury

Data dodania 2024-02-11

Oferowany plakat edukacyjny prezentuje różne ujęcia motywu miłości oraz tytuły lektur z poziomu szkoły średniej, które zawierają ten motyw. Wszystkie umieszczone na planszy tytuły to lektury, do których można odwołać się w wypracowaniu maturalnym  w 2025 roku.

Forma mapy myśli jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale też ułatwi uczniom zapamiętanie niezbędnych informacji. Plansza będzie świetnym źródłem inspiracji, zwłaszcza do kontekstów literackich, które z pewnością będą przydatne na maturze pismnej oraz ustnej.

Dodatkową zaletą plakatu jest to, że świetnie nadaje się do wydruku - ma format A4 oraz kolory w formacie CMYK.