• Motywy literackie w lekturach szkoły podstawowej: miłość, piękno, odwaga, cierpienie

Zestaw czterech plakatów edukacyjnych prezentujących najpopularniejsze motywy literackie w lekturach klas VII-VIII szkoły podstawowej

24.00 -38% 15.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
Data dodania 2023-10-19

• W zestawie
Odwaga - motyw literacki w lekturach szkoły podstawowej
Ilość: 1 szt.
Cierpienie - motyw literacki w lekturach szkoły podstawowej
Ilość: 1 szt.
Piękno - motyw literacki w lekturach szkoły podstawowej
Ilość: 1 szt.
Miłość - motyw literacki w lekturach szkoły podstawowej
Ilość: 1 szt.

Oferowany pakiet zawiera cztery plakaty edukacyjne, które prezentują różnorodne ujęcia motywów literackich, jakimi są miłość, odwaga, piękno i cierpienie. Przy każdym motywie umieszczone są tutuły lektur, które zawierają określony wątek. Są to lektury obowiązkowe na poziomie klas VII-VIII, a zarazem wymagane na egzaminie ósmoklasisty z języka polskiego w roku 2025.

Plakaty są niezwykle przydatne w porządkowaniu wiedzy obejmującej treść lektur obowiązkowych. Mogą być wykorzystywane zarówno do przypominania sobie informacji dotyczących fabuły, jak i do formułowania argumentów i przykładów w rozprawkach.

Plakaty moża wydrukować i powiesić w widocznym dla ucznia miejscu lub wkleić do zeszytu. Dzięki temu, że plansze są bardzo atrakcyjne graficznie, uczniowie będą chętnie na nie patrzeć, a w ten sposób skutecznie przyswajać sobie najważniejsze treści.

Istnieje również możliwość zakupu pojedynczych plakatów z motywem miłości, odwagi, piękna i cierpienia.

Opinie nie są zweryfikowane
  • Dziękuję za świetne materiały - są przejrzyste i estetyczne. Okazały się bardzo przydatne w pracy z uczniami.
    Justyna (2023-10-27)